KONST / Litografier / Färglitografi 13746136

nr 1374 6136

Färglitografi

Constantin, "Dark blue", Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 45x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:09:39

21/1 10:43:08 1      100 kr
25/1 18:01:15 2      Vinnande bud