KONST / Litografier / Färglitografi 16003367
nr 1600 3367
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Handkolorerad. Signerad, numrerad 24/290. Färglitografi, bildmått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:02:37
25/2 15:32:40
500 kr
26/2 17:33:02