KONST / Litografier / Färglitografi 15218318
nr 1521 8318
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Signerad, numrerad Pt. Färglitografi. Bladets mått: 26x20, oramat löst blad
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:17:50
9/2 21:51:17