KONST / Litografier / Färglitografi 12769150
nr 1276 9150
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Catrina Liljegren (f. 1962). Signerad, daterad 93, numrerad 137/190. Bladets mått: 76x56 cm
Catrina Liljegren, svensk målare född 1962.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:50:16
19/9 22:36:07
300 kr
22/9 18:20:56