KONST / Litografier / Färglitografi 13732008
nr 1373 2008
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/200, bladets mått: 46x56, oramat löst blad
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:59:49
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
6
1.200 kr
6
1.300 kr
6
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm