KONST / Litografier / Färglitografi 7542519
*
nr 754 2519
Färglitografi
Carl-Rikhard Carlenstierna, -93, EA (konstnärens exemplar), Vikingar, motivets mått: 49x89
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 april 2012
kl 17:39:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/4 21:10:01
1
100 kr
20/4 21:40:46
2
150 kr
23/4 17:30:29
3
Vinnande bud
23/4 17:32:41
4
250 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad vikingar
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
nr 754 2519
Färglitografi
Carl-Rikhard Carlenstierna, -93, EA (konstnärens exemplar), Vikingar, motivets mått: 49x89
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/4 21:10:01 | 1 | 100 kr |
20/4 21:40:46 | 2 | 150 kr |
23/4 17:30:29 | 3 | Vinnande bud |
23/4 17:32:41 | 4 | 250 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad vikingar
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09