KONST / Litografier / Färglitografi 16449177
nr 1644 9177
Bodil Hedlund
(f. 1946), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 105/220,95x72 cm, yttermått inklusive ram: 107x82 cm
Bodil Hedlund, svensk bildkonstnär född 1946 i Östersund.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:35:00
23/9 17:53:29