KONST / Litografier / Färglitografi 9886160
nr 988 6160
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), interiör, 2/12, signerad, motivet: 35x42
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:31:02
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
19 okt
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist