KONST / Litografier / Färglitografi 12043265
nr 1204 3265
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 194/290. Motivet: 37x45 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:30:50
12/9 20:34:22
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö