KONST / Litografier / Färglitografi 13846198
nr 1384 6198
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Stadsmotiv. Signerad, numrerad 89/290, motivets mått: 30x21cm, yttermått inklusive ram: 48x37cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:53:12
200 kr
350 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström