KONST / Litografier / Färglitografi 15763052
nr 1576 3052
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 114/310. Färglitografi, bildmått: 26x32 cm, yttermått inklusive ram: 43x48 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:47:14
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström