KONST / Litografier / Färglitografi 17234014
nr 1723 4014
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 14/180. Bladets mått. 75x55 cm, yttermått inklusive ram: 84x65 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 september 2025
kl 18:13:59
700 kr
800 kr
1.000 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström