KONST / Litografier / Färglitografi 10368480
*
nr 1036 8480
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), HC-upplaga, 44x34
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 maj 2016
kl 18:41:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 17:53:58
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38
*
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs mer om Bengt Landin
nr 1036 8480
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), HC-upplaga, 44x34
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/5 17:53:58 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och mÃ¥lare född 1933 i Stockholm.Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:38



