KONST / Litografier / Färglitografi 17255306
nr 1725 5306
Färglitografi
Axel Salto (1889-1961), Danmark. Häst. Signerad, numrerad 246/260. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 48x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:00:19
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)