KONST / Litografier / Färglitografi 17164070
nr 1716 4070
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
”Siluett”. Signerad, numrerad 30/100. Färglitografi, bildmått: 25x18 cm. Yttermått inklusive ram: 30x21 cm, oramat löst blad
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:02:02
11/8 17:29:10