KONST / Litografier / Färglitografi 13789013
nr 1378 9013
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, "Plejaderna". Signerad, numrerad 197/290. Bladets mått: 84x60, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:37:52
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.600 kr