KONST / Litografier / Färglitografi 12948606

nr 1294 8606

Färglitografi, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 38/290. Motivet: 39x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:33:30