KONST / Litografier / Färglitografi 11733186
nr 1173 3186
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 136/290, motivet: 32x26
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:00:15
2/4 16:00:50
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin