KONST / Litografier / Färglitografi 15728139
*
nr 1572 8139
Agneta Swidén
(f. 1926), Sverige
"Någon spelar bach". Signerad, numrerad 104/110, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 45x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 oktober 2023
kl 20:13:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 19:43:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: agneta swidén färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Agneta Swidén
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
nr 1572 8139
Agneta Swidén
(f. 1926), Sverige
"Någon spelar bach". Signerad, numrerad 104/110, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 45x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 oktober 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/10 19:43:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: agneta swidén färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



