KONST / Litografier / Färglitografi 13903130
nr 1390 3130
Acke Oldenburg
(1923-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 110/225. Motivet: 61x87, yttermått inklusive ram: 65x91 cm
Acke Oldenburg, född 1923 i Mora, död 2005, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:09:14
Acke Oldenburg
Läs mer om Acke Oldenburg