KONST / Litografier / Litografi 16196017
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:32:23
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Helene Billgren
Läs mer om Helene Billgren
Helene Billgren
Läs mer om Helene Billgren
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 13 maj 2024 |
Helene Billgren