ART / Lithographs / Litograph 16705051
nr 1670 5051
LITOGRAPH
Göran Nilsson, landscape with lake. Signed. Numrerad &/150. Image dimensions: 31x46,
Göran Nilsson, Insjölandskap, Signerad. Numrerad &/150. Färglitografi, bildmått: 31x46 cm
SEK 100
Saturday December 21 2024
at 19:44:15
21/12 19:39:15
21/12 19:39:33