KONST / Litografier / Litografi 12211308
nr 1221 1308
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, Kines. Signerad, numrerad 1/100. Motivet: 37x26 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:34:31
3/12 13:37:29
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman