KONST / Litografier / Litografi 16285093
nr 1628 5093
Litografi
efter Pablo Picasso, ej signerad, yttermått inklusive ram: 68x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:47:01
600 kr