KONST / Litografier / Litografi 8715504
*
nr 871 5504
Litografi
TH Mantel, Don Quizote, bladets mått: 90x63
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2014
kl 20:49:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/1 17:19:42
1
150 kr
27/1 19:13:53
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: don quizote grafik litografi litografier th mantel
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Litografi
nr 871 5504
Litografi
TH Mantel, Don Quizote, bladets mått: 90x63
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/1 17:19:42 | 1 | 150 kr |
| 27/1 19:13:53 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: don quizote grafik litografi litografier th mantel
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



