KONST / Litografier / Litografi 8748263
nr 874 8263
Litografi
Björn Jonsson, 196/330, signerad, motivet: 35x26
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:02:19
300 kr
250 kr
350 kr