KONST / Litografier / Litografi 8838533
nr 883 8533
Litografi
Ã…ke Ahlberg, PT, signerad. , motivet: 11x17
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 mars 2014
kl 18:45:28
150 kr
200 kr