KONST / Litografier / Litografisk affisch 14177137
nr 1417 7137
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Litografisk affisch, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, 1979. Yttermått inklusive ram: 94x58 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:22:54
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse