KONST / Litografier / Litografisk affisch 17177028

nr 1717 7028

Litografisk affisch

Picasso, "Cote de azur", Mourlot Paris, yttermått inklusive ram: 102x68 cm. Ej signerad

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 18:42:25

18/8 18:37:25 1      Vinnande bud
18/8 18:38:19 1      justering av budtak