KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152025
nr 1315 2025
Litografisk affisch
Air France, "Paris - Londres", 1987, oramat löst blad, bladets mått: 100x62 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:10:39
27/2 15:50:29
23 mar