MÖBLER / Bord / Sybord 12213382
nr 1221 3382
Sybord
Sent 1800-tal, Längd: 48+ 2x21 cm. Djup: 48 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:32:46
100 kr
150 kr