FURNITURE / Tables / Lady's working table 6002245

nr 600 2245

LADY'S WORKING TABLE

late 19th century, height: 80, wear.

sent 1800-tal, höjd: 80

Condition: slitage

100

SEK 800

Monday September 21 2009
at 19:33:54