FURNITURE / Chairs and Stools / Kökspallar 7919795
nr 791 9795
Kökspallar
2 pcs, 1950s, wear.
2 st, 50-tal
Condition: slitage
800
SEK 1100
Monday November 19 2012
at 19:22:10
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr