Ã–VRIGT / Diverse / Smyckeskrin 12191294

nr 1219 1294

Smyckeskrin

Orientaliskt. Höjd: 29

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 26 november 2018
kl 20:27:48