Ã–VRIGT / Diverse / Bläckställ 7832579

nr 783 2579

Bläckställ

nysilver, 1920-tal, längd: 35

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

650 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 18:10:19