KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17537168

nr 1753 7168

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tusch, Signerad, daterad 61, Stockholm, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x64

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:13:41

19/1 19:07:59 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas