KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 16557244
nr 1655 7244
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Tuschteckningar, 3 st, Signerade, oramade lösa blad, bland annat förlaga till "Julnatt" 1941, bladets mått:
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2024
kl 19:32:26
4/11 16:15:41
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund