KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikoner 9007355
nr 900 7355
Ikoner
2 st, Sekelskifte, bredd: 15 cm, höjd: 20 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:00:00
600 kr
150 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr