KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15763124
nr 1576 3124
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Blyerts, 2 st, Monogramsignerade, daterade -41, Stigbergsgatan ¤ Kvinna med hund. Bildmått: 26x18 cm, yttermått inklusive ram: 35x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:36:47
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist