KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16337222
nr 1633 7222
Jonas Lindkvist
(1889-1955), Sverige
Blyerts, "Ormön Gräsö. Signerad, daterad 1949,35x43 cm, yttermått inklusive ram: 57x64 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:30:25
Jonas Lindkvist
Läs mer om Jonas Lindkvist