KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 11732065
nr 1173 2065
John Jon-And
(1889-1941), Sverige
Blyertsteckning, Porträtt, signerad 1940,16x9
John Jon-And, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1889, död 1941.
måndag 2 april 2018
kl 18:08:37
John Jon-And
Läs mer om John Jon-And