KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 8681357

nr 868 1357

Blyertsteckning

Hilda Krook, flicka med katt, signerad, motivet: 38x27

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 januari 2014
kl 20:03:14

5/1 00:28:58 1      Vinnande bud