KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 12969264
nr 1296 9264
Gösta von Hennigs
(1866-1941), Sverige
Blyerts, Monogramsignerad GvH, Flicka på häst. Motivet: 16x17,5
Gösta von Hennigs, svensk målare född 1866, död 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:19:18
9/12 10:15:28
Gösta von Hennigs
Läs mer om Gösta von Hennigs