KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482324

nr 1148 2324

Ulf Trotzig

(1925-2013), Sverige

Etsning, Komposition, signerad och numrerad 39/50. 35x27 cm

Kondition: löst blad

Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 december 2017
kl 18:41:53

1/12 09:59:59 1      100 kr
4/12 18:09:38 2      Vinnande bud

Ulf Trotzig

Läs mer om Ulf Trotzig