KONST / Litografier / Grafiskt blad 16274078
nr 1627 4078
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 1/200, "Tjurrus". Gicléetryck. Bladets mått: 61x80, oramat löst blad
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:22:36
10/6 15:27:23
1.500 kr
10/6 19:17:36
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt