KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482323

nr 1148 2323

Karin Dahlin

(f. 1975), Sverige

Grafiskt blad, Signerad och numrerad 48/90, racerbil, 36x32

Kondition: löst blad

Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 december 2017
kl 18:51:45

Karin Dahlin

Läs mer om Karin Dahlin