KONST / Litografier / Grafiskt blad 12376634

nr 1237 6634

Cecilia Haupt

(f. 1972), Sverige

Grafiskt blad, Signerad, numrerad 97/240, bladets mått: 26x20 cm

Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 februari 2019
kl 19:53:12

Cecilia Haupt

Läs mer om Cecilia Haupt