KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17154072

nr 1715 4072

Grafiskt blad

Catrin Johansson. ”Zebras”. Signerad, numrerad EA 1/5. Gicléetryck, bildmått: 27x38 cm. Yttermått inklusive ram: 31x41 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 18:02:39

31/7 09:47:09 1      100 kr
4/8 15:57:02 2      Vinnande bud