KONST / Litografier / Grafiskt blad 15695155
nr 1569 5155
Grafiskt blad
"Autoportrait aux rayures bleues Tobiasse", osignerad, 76x56 cm, yttermått inklusive ram: 94x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:30:59
100 kr
250 kr