KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384169
*
nr 1538 4169
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Windows". Signerad, numrerad 33/40. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43x30 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/5 18:07:17
1
Vinnande bud
1/5 18:10:02
1
justering av budtak
1/5 18:11:18
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: giclee fine art giclée kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
*
Veronica Sofie
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
nr 1538 4169
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Windows". Signerad, numrerad 33/40. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43x30 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 maj 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/5 18:07:17 | 1 | Vinnande bud |
| 1/5 18:10:02 | 1 | justering av budtak |
| 1/5 18:11:18 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: giclee fine art giclée kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31



